Goma per vetur

Shitet nga: Xh.v 16 Jan 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 195/65 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim