Goma te veres 175/60/15

Shitet nga: Perparimi 03 Jan 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e veres 175/60/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim