Goma te veres 175/60/15

Shitet nga: Perparimi 27 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma te veres 175/60/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim