Goma te veres 185/65 r15

Shitet nga: Genci 26 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e perdorura r15 185/65. 4 copa 40 euro, cmimi nuk diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim