Goma vere

Shitet nga: Rexha 03 Mar 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma vere shum Te mira 205 55 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim