Goma

Shitet nga: Ryshyt 23 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim