Goma

Shitet nga: Nexhmedin 05 Dhj 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
195.65.15 te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim