Goma

Shitet nga: goma 21 Dhj 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma 205/55/16 ms jan te mira siq po shihen ne foto dikun 70% jan te mira dy jan te njejta kurse dy jan teke qmimi komplet eshte 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim