Gomat 205 55 16

Shitet nga: Guma 10 Pri 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat 205,55,16 gomaat jjan te firmes pirelli
qmimi te 4 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim