Gomat per dimer dhe ver MS per 35 euro

Shitet nga: Avni 17 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat per dimer dhe ver MS 185/65, 14she. Qmimi i padiskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim