Guma 16

Shitet nga: Lili 20 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat 215 55 r 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim