Guma 16

Shitet nga: Lili 20 Jan 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 215 55 r16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim