Guma 16

Shitet nga: Lili 20 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat 16 shum te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim