Guma dimri me fellne per audi

Shitet nga: Fellne 20 Shk 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Vetem nje gum per audi 205 55 16 nr viber +38649147155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim