Guma me fellne

Shitet nga: Reshat 26 Mar 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj jan 205/50/15 pom
Duhen mat tvogla per golf3 se kto i kum pas ne opel e spom bojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim