Guma

Shitet nga: Alaudin 02 Tet 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma m/s 205 55 16 te 4 nisoj jon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim