Gumat 185.55.15

Shitet nga: Guma 01 Jan 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat 185.55.15 te ardhur nga gjermania
Vetem 1 jav te perdorura
Gumat jon madin germay per mashum inf
+37744803597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim