Gumat 205.55.16 she

Shitet nga: xx 09 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat pothuajse te reja te 4 tertat jon te firmes
Pirelli
Gumat jon 205.55.16 she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim