HidroFor elektro kovin slloven

Shitet nga: Valmir 06 Pri 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Hifrofot ne gjendje te rregult i perdori 2vjet.
Arsyja e shitjes osht se ne vend te ti e kom shti ni raket.
Ne gjendje te rregullt mun me testu..

Tag::: Vetura,golf V,Mercedes,Taureg,Tiguan,Skuter,Elektromotorr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim