Muzik per vetur NDRIM me Fellne 14ose15 me 4shtr..

Shitet nga: pioneer 07 Mar 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet ose ndrohet jan .2 pajaqalla .1 bass . 1 sigures 1 par kablla . jan gjendje regullt fotot per ndrim viber njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim