Nga ZVICRRA

Shitet nga: Amir 16 Nën 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   240 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e luminit me guma 4cop. 205-65-15. Jon te ardhn nga zvicrra. Jon nga firma e njohur pirelli. Jon shum shum te ruajtne dhe pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim