Opel Kadett 1.6 Dizel

Shitet nga: isuf 15 Shk 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Opel Kadet 1.6 Dizell Shitet Se i Ka Dal DalRegjstrimi dhe E ka Nje Defekt Shum shume te vogel eka braven te Thyme dhe Libreza eshte gjithqka ne regull eshe demthen krejt sport siq pe shiheni ne foto po ma mir edhe live me pa ai qe eshte blersi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim