Paisjet e plinit

Shitet nga: jeton 23 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes plinin ne gjendje te mir e ka avulludin vetem 4 muj eshte I perdort kurshe boca e plinit I ka 40litra plin ne te pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim