Pjes per bmw delfin

Shitet nga: duli 20 Shk 07:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes pjes per bmw delfin 4 fellnet 15 hauba kypeki maskat mrena karrikat 4dyrt minjaqi kryt e vallanit dinama matorri i klimes anllaseri e shum pjes tjera ndrrim me telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim