Shes Goma M+S

Shitet nga: imri 07 Nën 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma m+s per golf 4 jan shume pak te perdora jane sikur te reja jane me bandasha te thjesht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim