Shes fellnet 17 per bmw

Shitet nga: liridon 01 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 per bmw e34 jan ne gjendje shum tmir fellnet jan me.numer 225-45-17 fellnet as nuk dridhin as nuk gjujn per informata tjera ne nr telefoni ose viber + 37744198765
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim