Shes fellnet shum te bukura per golf 4 me guma

Shitet nga: Xxxxxxx 27 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet shum te bukura me guma per golf 4 te ardhura nga jasht gumat jan te mira shum per ver ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim