Shes goma te dimrit

Shitet nga: Brahim 03 Nën 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit 15 per golf 4 gomat jam shum pak te perdorura me bandasha Gomat jon M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim