Shes ose ndrroj fellne 15 per bmw e46 pa goma

Shitet nga: bekim 28 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 per bmw e46 5 shrafa jan te ardhur nga zvicra jan shum ne gjendje te mir nuk jan te lakune as te krista fellnet jan pa goma ndrroj edhe me fellne me 4 shrafa per bmw e30 ose golf 2 te interesuarit le te lajmrohen ne nr tele qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim