Shes rrotat

Shitet nga: Besjan 09 Jan 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes rrotat jan fort tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim