Shiten 2 gomat

Shitet nga: Ardi 02 Sht 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 gomat te veres shum te mira 175/55/15 ose nderrohen me 195/65/15 Viber +37744189345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim