Shiten 2 gomat

Shitet nga: Ardi 25 Sht 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 gomat e veres 175/55/15 shum te mira boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim