Shiten 2 gumat

Shitet nga: Ardi 03 Sht 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 gumat 175/55/15 te veres shum te mira ose boj ndrrim me 195/65/15
Viber +37744189345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim