Shiten 2 gumat

Shitet nga: Ardi 05 Sht 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 gumat e veres 175/55/15 shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim