Shiten 2 gumat

Shitet nga: Ardi 12 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 gumat e veres 175/55/R15 shum te mira
Viber +37744189345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim