Shiten Fellnet

Shitet nga: Kastriot 11 Maj 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 205/55/R16 Me Guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim