Shiten dy par fellne 350

Shitet nga: Cima 24 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan per golf edhe bmw muni edhe n viber me thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim