Shiten fellne 15

Shitet nga: Sh 06 Maj 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15 " me goma tdimrit per pezho opell me 4 shtrafa
+37744999249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim