Shiten fellnet 90 euro

Shitet nga: Premtim 15 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 13 me 4 bira bbs sports
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim