Shiten fellnet

Shitet nga: Fellne 31 Jan 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr 12 me guma boj ndrrim
Edhe me
Iphon 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim