Shiten gomat per Smart

Shitet nga: Ardi 13 Mar 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shoten 2 gomat e mramta tsamrtit 175/55/15 te veres shum te mira te 2011 fulda
Viber +37744189345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim