Shiten gomat

Shitet nga: Ardi 02 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 175/55/15 te veres shum te mira ose ndrroj me 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim