Shiten gumat e dimrit te reja

Shitet nga: Alban 19 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat dimrit per gjip 215 65 R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim