Shiten urgjent

Shitet nga: Alban 31 Jan 03:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimri 215 65 R16
shiten 4goma dimrit t perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim