Urgjent fellnet nr 15 80 euro

Shitet nga: Fellne 19 Shk 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nr viber +37745531606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim