Urgjent shiten fellnet 80 euro

Shitet nga: Fellne 20 Shk 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me gjith guma urgjent nr 13 me 4 bira +38649147155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim