auto pjes dhe paisje

Shitet nga: hysen 30 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash llubadices me 10 vrima 17.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim