fellne 18-she 2 copa

Shitet nga: fellne 11 Tet 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet 18 te ardhura nga zvicrra fellnet jon vetem 2 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim