fellne 19 bmw

Shitet nga: fellne 09 Pri 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne te ndryshmee 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim