fellne R15 -4 vrima

Shitet nga: gentrit 19 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet R15 4vrima jon tballcume nuk jon tlakume nuk gjujn per info +37744941233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim